środa, 12 lipca 2017

Zwykłe niezwykłe rzeczy

Są takie miejsca, obok których każdy z nas przechodzi obojętnie, uznając je za nic nie warte, za brzydkie i brudne... 
Czasem dobrze jest się zatrzymać i spojrzeć nieco innym okiem na otaczającą nas rzeczywistość, ponieważ możemy znaleźć wartość tam, gdzie na pierwszy rzut oka jej nie ma. Warto szukać piękna tam, gdzie nie zawsze jest ono dostrzegalne.4 komentarze:

 1. Fajna seria zdjęć, uwielbiam takie klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Podoba mi się takie inne spojrzenie na rzeczywistość :) Sama również często zatrzymuję się w mieście widząc jakieś równie intrygujące mój estetyczny zmysł miejsce,które inni mijają z całkowitą obojętnością,jednak zazwyczaj kończy się to jedynie na wizji jakiegoś kadru,który ,,zapisuję'' sobie w głowie i obiecuję sobie,że wrócę tu niedługo z aparatem.W praktyce jednak wygląda to tak,że choć pamiętam o danym miejscu,tak jakoś nie mogę się zmobilizować do zrobienia tego kolejnego kroku do realizacji planu-może po prostu ten typ fotografii to nie moja działka.Nie mniej jednak Twoje fotografie bardzo mi się podobają i dziękuję,że mogłam nacieszyć nimi wzrok. P.S Nr.3 od ogóry to mój zdecydowany ulubieniec :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda, też czasem brakuje mi aparatu i próbuję zapisać jakiś ciekawy kadr w głowie. Niestety nie zawsze pamięć i wyobraźnia wystarcza, dlatego z pomocą przychodzi mi telefon komórkowy :D
   Dziękuję za miłe słowa :) Zdjęcie z fioletowym szalikiem też należy do jednych z moich ulubionych. Pozdrawiam!

   Usuń
 3. Oj lubimy takie klimaty ! bardzo bardzo klimatycznie i idealnie pasuje do panującego trendu industrialno- minimalistycznego, w myśl którego zresztą projektujemy nasz szablonowy produkt - lampa żarówa :D http://www.sklep.imindesign.pl/category/lampy/2

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. Jeśli nie masz konta, skorzystaj z opcji anonimowy. Dziękuję za każdy komentarz i obserwację :)