niedziela, 2 października 2016

Nowości, czyli nowy sprzęt fotograficzny i powrót do blogowania

Cześć wszystkim, jeśli jeszcze ktokolwiek tu zagląda, to mam do napisania parę nowych spraw. 

   Zdjęcia z komputera uratowane! Na razie nie mam jeszcze dostępu do wszystkich plików, jednak te najważniejsze już leżą bezpiecznie na innym komputerze.

   Nowy aparat! Nie mogę uwierzyć, że dostałam w prezencie moją wymarzoną lustrzankę Canona 6d. Zakochałam się w nim, robienie zdjęć sprawia jeszcze większą przyjemność + jest to impuls i motywacja dla mnie, aby pójść o krok dalej w kierunku fotografii.

   Powrót do blogowania i fotograficznego świata! Nowych kadrów może nie mam jeszcze tak sporo, jednak chcę skupić się na jakości a nie na ilości. Zamierzam wstawiać zdjęcia na bloga, ale i nie tylko, chcę zająć się paroma innymi miejscami, gdzie będę je umieszczać.  Ale o tym to jeszcze na pewno dam znać. 

Tak więc, niedługo planuję wstawić pierwszego posta (''z nowego sprzętu''), jednak nie wiem czy będzie to w wyzwanie, które zaplanowałam sobie na sierpień (trochę już by było po czasie, nie sądzicie?), czy może zupełnie coś innego, nowego, świeżego... nadal mam taki trochę miszmasz zdjęciowy, którego uporządkowanie zajmie trochę czasu.
A, z takich nowości to jeszcze brak klasycznego photoshopa i przeniesienie obróbki zdjęć do lightrooma - jest duużo wygodniej i szybciej.

Chcę, aby na blogu było czysto, minimalistycznie i aby wstawiane przeze mnie zdjęcia nie były przypadkowe :) Już mniej więcej widzę jaki mam styl fotografowania i chyba mogę uznać ten post za pewnego rodzaju, nie wiem, przełom? Nie, zbyt radykalnie to brzmi, może lepszy będzie kolejny rozdział, epizod... odtąd chcę jak najbardziej skupić się na jakości zdjęć, ciekawej kompozycji ale też na samym pomyśle na dany kadr. Chcę być kreatywna! :)

8 komentarzy:

 1. czekamy zatem na Twoj wielki zdjęciowy powrót!powodzenia:)
  uwiecznij-chwile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, że udało Ci się uratować zdjęcia - ich nie da się odtworzyć, zawsze są niepowtarzalne. Gratuluję też nowego aparatu i życzę powodzenia w realizacji planów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super,że udało się zdjęcia uratować :) 3mam kciuki za realizację planów i powodzenia! Pozostaje czekać na nowe kadry :D Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre wieści. :) Czekam na zdjęcia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pozostaje mi nic innego, jak poczekać na nowe wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę się doczekać nowości. :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. Jeśli nie masz konta, skorzystaj z opcji anonimowy. Dziękuję za każdy komentarz i obserwację :)