środa, 30 marca 2016

Z czerni

Wypróbowując canona zrobiłam mini sesję skropionych wodą tulipanów. Chciałam aby te zdjęcia były minimalistyczne, proste ale ciekawe. Zresztą, sami zobaczcie.
   Po za tym... nie wiem czy powinnam się tak rozpisywać, ale... Zdałam sobie ostatnio sprawę, że minął już ponad rok od założenia tego bloga. Patrząc na wstawiane przeze mnie posty sprzed roku widzę jak dużo się zmieniło. Moje podejście do fotografii, estetyka... Kiedyś potrafiłam wstawiać coś na bloga niemal codziennie - teraz zdjęcia publikuję rzadziej, jednak myślę, że to kwestia stawiania na jakość a nie na ilość. 
   Warto jest czasami obejrzeć swoje stare zdjęcia. Wtedy widzi się postęp, rozwój, kroki dzięki którym się dąży się do doskonałości. Drogę, którą się przeszło aby tworzyć to, co w tej chwili.
   Bo tak naprawdę tworzenie i próbowanie jest jedynym wyjściem, dzięki któremu gdzieś możemy zajść. 
   To tyle na dziś, dajcie znać czy podoba Wam się takie moje małe filozofowanie czy jednak samo wstawianie zdjęć jest lepsze :)
 

6 komentarzy:

 1. Fantastyczne zdjęcia, przyciagają wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Bardzo fajne i ciekawe. Przyciągają wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale. Tulipany wyglądają subtelnie i elegancko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze zdjęcie bardzo mi się podoba.
  Tak sobie myślę, że może warto by poeksperymentować z nieco innym kadrowaniem... Może kwadrat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm... w sumie nie myślałam o kwadratowym kadrowaniu ale może rzeczywiście warto spróbować ;)

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. Jeśli nie masz konta, skorzystaj z opcji anonimowy. Dziękuję za każdy komentarz i obserwację :)