niedziela, 30 sierpnia 2015

10.000 wyświetleń!

   Dzisiaj nie przychodzę z nowymi zdjęciami, tylko z podziękowaniem :) Zobaczyłam, że mój blog został już wyświetlony 10 tys. razy! Pierwszy post pojawił się w marcu co oznacza, że bloguje już od pół roku! Mam wrażenie jakby to było wczoraj...

   Jednak w  tym poście chcę tylko napisać, że to, że zostawiacie tu komentarze i obserwacje bardzo mnie motywuje do dalszego fotografowania. Wstawianie swoich zdjęć tutaj stało się dla mnie już tak oczywiste i naturalne, że teraz już nawet znajomi mówią ''o, będziesz miała nowe zdjęcia na bloga!''.

   Mam nadzieję, że z czasem jednak uda mi się go trochę rozwinąć, sprawić że PISANIE ŚWIATŁEM rozwinie skrzydła i zdobędzie więcej czytelników :)
   Jednak na razie jestem wdzięczna za to co jest i... uważam, że założenie tego bloga było jedną z lepszych decyzji w tym roku. Naprawdę, niby taka błahostka a jednak potrafi cieszyć!


5 komentarzy:

 1. ja się z pierwszego tysiąca cieszyłam jak dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! Oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję!! życzę kolejnych 1000000000000 :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję bo przede wszystkim masz piękne wyczucie kadru i jak dla mnie zdjęcia Twoje są mądre i dobrze wykonane. Życzę Ci tylko udanych kadrów i wielu odbiorców. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa ;)) (tak, znowu dziękowania... xD)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad. Jeśli nie masz konta, skorzystaj z opcji anonimowy. Dziękuję za każdy komentarz i obserwację :)